
We merken dat mensen weer zin krijgen actief te worden, zo ook binnen onze duikclub. De evenementen commissie is druk bezig met plannen maken, er komt waarschijnlijk weer een onderwaterbiologie specialty en er is grote belangstelling voor onze 1 en 2sters opleidingen. Tel daarbij op dat er nog wat opleidingen uit de Corona periode afgerond moeten worden en je zult begrijpen dat onze instructeurs het lekker druk hebben.
Leuk, want dat betekent (nog) meer leden die mee gaan duiken komend voorjaar en zomer. Want hoe meer zielen, hoe meer vreugd uiteraard.
Dat geldt uiteraard ook voor mensen die al kunnen duiken, maar nog geen lid zijn van een club. Mocht je duikers kennen, dan zijn zij uiteraard ook van harte welkom bij Calypso. Neem ze, in overleg met een van de bestuursleden, een keertje mee naar de training of op een buitenduik en wie weet kunnen we het duik-vuurtje bij hen weer aanwakkeren.
U moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.